Jeśli zastanawiasz się, dlaczego cellular matrix zabieg jest hitem w dermatologii estetycznej, to przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się, dlaczego regeneris cellular matrix nazywany jest wampirzym liftingiem, czym się różnią i co ma wspólnego, z Kim Kardashian!


Rewolucyjny zabieg CELLULAR MATRIX – nowa era w poprawie kondycji skóry

 

Cellular matrix zabieg łączy w dobroczynne właściwości kwasu hialuronowego oraz osocza bogatopłytkowego (PRP). Platelet-Rich Plasma, czyli osocze bogatopłytkowe, wykorzystuje osocze z własnej krwi pacjenta do stymulowania regeneracji skóry i pobudzania tworzenia nowego kolagenu. Polega na pobraniu niewielkiej ilości krwi od pacjenta, oddzieleniu osocza bogatopłytkowego, a następnie wstrzyknięciu go w określone obszary skóry. Regeneris cellular matrix jest nazwany potocznie wampirzym liftingiem, ponieważ wykorzystuje krew pacjenta. Zyskał na popularności po tym, jak celebrytka, Kim Kardashian zaprezentowała go w jednym z odcinków swojego reality show i na mediach społecznościowych. To spowodowało wzrost zainteresowania tym zabiegiem na całym świecie. Chociaż zabieg był dostępny wcześniej, dopiero za sprawą celebrytki stał się znany powszechnie. Co takiego zafascynowało Kim? Kwas hialuronowy odpowiedzialny za spektakularne nawilżenie i jędrność skóry, a także osocze, które dzięki czynnikom wzrostu, pobudza skórę do naturalnej regeneracji. Oba komponenty, są biokompatybilne i doskonale tolerowane przez organizm ludzki. Osocze własne minimalizuje ryzyko reakcji alergicznych. Dzięki czynnikom wzrostu skóra jest pobudzona do produkcji kolagenu, co prowadzi do jej naturalnego odmłodzenia i wzmocnienia. Połączenie kwasu hialuronowego z PRP nie tylko przynosi natychmiastowe efekty w postaci nawilżonej i ładniejszej skóry, ale także zapewnia długotrwałą stymulację skóry do regeneracji. Cellular matrix zabieg może być stosowany nie tylko w celu poprawy kondycji twarzy, ale także na innych obszarach ciała, dłoniach, szyi czy dekolcie. Zabieg jest mniej inwazyjny niż chirurgiczne. Dzięki zabiegowi skóra odzyskuje, nową strukturę włókien kolagenowych, większą elastyczność i napięcie, wyrównany koloryt, lepsze ukrwienie i całkiem nowe naczynia krwionośne. Czym się różni regeneris cellular matrix od cellular matrix zabieg? Oba zabiegi mają tę samą procedurę. Cellular matrix jest zabiegiem głęboko odbudowującym, a regeneris, czyli wampirzy lifting jest zabiegiem regenerującym.


Odkryj tajemnicę pięknej skóry dzięki zabiegowi CELLULAR MATRIX

 

Cellular matrix zabieg, jak wygląda? Lekarz pobiera od pacjenta 6 do 18 ml krwi. Krew jest wirowana w specjalnym urządzeniu, by oddzielić składniki. W ciągu 5 minut osocze bogate w płytki krwi zostaje odseparowane od erytrocytów i leukocytów. W systemie zamkniętym osocze jest mieszane z kwasem hialuronowym, tworząc preparat gotowy do iniekcji. Zabieg polega na podskórnych wstrzyknięciach przy użyciu cienkiej kaniuli. Mikro kaniula to specjalna igła o gładkich, zaokrąglonych końcówkach. W odróżnieniu od tradycyjnych igieł, które przecinają tkanki, mikro kaniula ma końcówkę, która pozwala na delikatniejsze, precyzyjne podawanie substancji pod skórę. Użycie mikro kaniuli zamiast tradycyjnej igły redukuje ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych i innych struktur w skórze, zmniejsza ryzyko powstawania siniaków i obrzęków po zabiegu. Dzięki temu procedura jest bardziej komfortowe dla pacjenta i charakteryzuje się krótszym czasem rekonwalescencji. Po zabiegu pacjent może natychmiast wrócić do codziennych obowiązków. Optymalne efekty osiąga się po serii 3-4 zabiegów w odstępach kilku tygodni. Aby podtrzymać rezultaty, warto powtarzać zabieg co pół roku. Po zabiegu trzeba unikać sauny, solarium opalania przez dwa tygodnie. 


Alternatywne metody poprawy kondycji skóry – dlaczego warto wybrać zabieg CELLULAR MATRIX?

 

Połączenie kwasu hialuronowego z osoczem bogatopłytkowym oferuje synergiczne działanie, które przynosi trwałe efekty w poprawie kondycji skóry. Poprawa wyglądu wpływa pozytywnie na poprawę samooceny i poczucie atrakcyjności. Wykorzystanie własnego osocza pacjenta eliminuje ryzyko reakcji alergicznych. Zabieg bazuje na naturalnych składnikach, dzięki czemu skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd bez efektu maski. W porównaniu z inwazyjnymi zabiegami chirurgicznymi cellular matrix zabieg jest mniej bolesny, a czas rekonwalescencji znacznie krótszy. Zabieg nie tylko poprawia wygląd i jakość skóry, ale także stymuluje głębokie procesy regeneracyjne. Dzięki stymulacji naturalnych procesów regeneracyjnych, efekty zabiegu są widoczne długi czas.


CELLULAR MATRIX – innowacyjna terapia dla zdrowej i promiennej skóry

 

Cellular matrix zabieg to nowatorskie podejście w medycynie estetycznej. Technologia, będąca owocem lat pracy specjalistów, biotechnologów, lekarzy oraz inżynierów, dostosowuje terapię do potrzeb pojedynczego pacjenta, wykorzystując jego własne osocze, bogate w czynniki wzrostu. Kombinacja kwasu hialuronowego z osoczem odżywia, nawilża i regeneruje skórę, stymulując produkcję kolagenu i poprawiając jej elastyczność. Efekty to głębsze nawilżenie, regeneracja i odmłodzenie skóry. Osocze pobudza fibroblasty do podziału i syntezy kolagenu, dostarcza skórze składników mineralnych, witamin i kwasów tłuszczowych. Kwas hialuronowy odżywia i nawilża komórki skóry. Połączenie obydwu składników stymuluje wytwarzanie kolagenu, wpływa na zwiększenie elastyczności i zabarwienia skóry, dochodzi do obudowy naczyń krwionośnych. Jakie są cellular matrix opinie? W tym zakresie przeważają głównie zalety związane z naturalnym sposobem na odmładzanie i długotrwałymi efektami.

 

Zabieg CELLULAR MATRIX – rewitalizacja skóry na nowym poziomie

 

Cellular Matrix to zabieg, który prowadzi do regeneracji tkanek skórnych, wspomaga regenerację stawów. Płytki krwi są najważniejszym elementem procesów naprawczych tkanek twardych i miękkich. Kwas hialuronowy jest składnikiem mazi stawowej uczestniczącej w mechanizmach homeostazy stawów. Kiedy warto skorzystać z zabiegu? Do stymulacji odrostu włosów oraz w łysieniu androgenowym i plackowatym. Natomiast w uszkodzeniach kości i stawów zabieg przyspiesza naturalną odnowę uszkodzonej tkanki stawowej oraz niweluje odczuwanie bólu. Cellular matrix jest skuteczny w leczeniu blizn, rozstępów, zmian trądzikowych i trudnych do leczenia dermatologicznego problemów skórnych. Cellular matrix zabieg cena, jest uzależniona od rodzaju choroby pacjenta, stanu zdrowia organizmu, ilości potrzebnych zabiegów. Każdy zabieg jest dostosowany do indywidualnej sytuacji zdrowotnej pacjenta. Przed podjęciem decyzji o jego wykonaniu lekarz specjalista dermatolog decyduje o charakterze przebiegu. Jeśli masz problemy dermatologiczne, czy problemy z włosami, skontaktuj się z nami, aby przekonać się na własnej skórze, jak szybko można pobudzić organizm do naturalnej regeneracji.