zabieg z toksyną botulinową

Terapia odmładzająca PRP Angel System to zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, które posiadamy we krwi. Jest więc w pełni naturalny, dzięki czemu nie niesie za sobą ryzyka groźnych powikłań lub skutków ubocznych. Osocze bogatopłytkowe jest jedną z substancji przynoszących najlepsze i najszybciej widoczne efekty. Posiada działanie odżywiające, regenerujące, a przede wszystkim odmładzające skórę. Pobudza skórę do odnowy, dzięki czemu zyskuje ona oczekiwany blask – wszystkie tkanki na skórze zostają dogłębnie zrewitalizowane. Zabieg zalecany osobom zmagającym się z reakcjami alergicznymi na wiele gotowych produktów powszechnie dostępnych w salonach urody.

Sprawdź zabieg PRP Angel System — na czym polega, jak przygotować się do jego przeprowadzenia, wszystkie przeciwwskazania i wiele więcej. Dowiedz się więcej o świadomej i profesjonalnej pielęgnacji, a także jak zabieg pomaga w przypadku nadmiernego wypadania włosów. 

Zabieg PRP Angel System na czym polega?

Zabieg rozpoczyna się od pobrania krwi. Do dogłębnej rewitalizacji skóry niezbędne są 3 ml wysoko skoncentrowanego osocza bogatopłytkowego, które są możliwe do uzyskania z 60 ml krwi. Osoby obawiające się bólu podczas nakłucia nie muszą mieć powodów do obaw – lekarz przeprowadzający zabieg nasmaruje skórę twarzy maścią znieczulającą. Wszelkie odczucia bólowe zostaną zredukowane do minimum.

Następnie z pobranej krwi odwirowuje się osocze bogatopłytkowe. Proces następuje w separatorze PRP Angel System. Uzyskane osocze, czyli nazywana przez wielu „esencja młodości”, zostaje stopniowo wstrzykiwane w skórę. Całość nie trwa dłużej niż 60 minut. Jeśli dany pacjent lub pacjentka nie wymagają użycia dużej ilości osocza, zabieg może potrwać nawet 20 minut.

Co ważne – po zabiegu można od razu powrócić do swoich aktywności. PRP Angel System nie jest w żaden sposób inwazyjny, ani nie powoduje żadnych alergii. Dzięki temu nie ma potrzeby, by klienci pozostawali przez pewien czas pod czujnym okiem lekarza.

Ile kosztują komórki macierzyste na twarz – cena zabiegu to 2500 zł. To najlepsza inwestycja w zdrową, młodą i rozświetloną skórę. Dlaczego warto z niego skorzystać? Kupując wiele drogich kremów ze sztucznym składem zawierającym alkohole i silikon nigdy nie uzyskamy równie niepowtarzalnego efektu, jak w przypadku Angel System, który przeprowadzany jest przy pomocy naturalnego preparatu pochodzącego z krwi.

zabieg z toksyną botulinową

PRP Angel System – zalety zabiegu

  • Szykujesz się do PRP Angel System? Zalety zabiegu to przede wszystkim brak jakichkolwiek skutków ubocznych. Osocze bogatopłytkowe będące naturalnym składnikiem krwi nie wywoła reakcji alergicznych. Dzięki temu zabieg polecany jest szczególnie osobom wrażliwym na wiele sztucznych składników zawartych w kremach przeciwzmarszczkowych.  
  • Naturalny efekt odmłodzenia to zaleta, za którą wiele klientów pokochało PRP Angel System. Efekty prezentują się zdecydowanie delikatniej, niż w przypadku wielu innych zabiegów medycyny estetycznej np. wypełniania zmarszczek.
  • W porównaniu z efektami możliwymi do uzyskania poprzez kremy i sera odmładzające, efekt rewitalizacji po zabiegu Angel System jest możliwy do uzyskania w znacznie krótszym czasie.
  • Wypadanie włosów można zahamować przy użyciu osocza bogatopłytkowego. Zabieg Angel System aktywuje komórki macierzyste włosa, których praca z różnych przyczyn została zahamowana. Po 2-3 miesiącach włosy w pełni odrastają, a ich ponowne wypadanie zostaje zahamowane. 

PRP Angel System – jak się przygotować do zabiegu?

Kwestia, która szczególnie nurtuje osoby po raz pierwszy decydujące się na odmłodzenie twarzy za pomocą PRP Angel System – jak się przygotować do zabiegu? Otóż zabieg nie wymaga żadnego przygotowania. W każdym momencie jesteś gotowy, by do niego przystąpić. Uniknięcie przygotowań nie skutkuje gorszymi rezultatami. Zabieg Angel System przeprowadzany jest w zamkniętym obiegu, przez co krew nie ma kontaktu z zarazkami z zewnątrz – o wszystko zadbamy my.

PRP Angel System – przeciwskazania do zabiegu

Mimo pełnego bezpieczeństwa zabiegu PRP Angel System, istnieje kilka przeciwwskazań, które wykluczają jego przeprowadzenie. Należy do nich:

  • Stan ropny skóry
  • Stan zapalny skóry
  • Opryszczka
  • Ciąża
  • Karmienie piersią
  • Choroby krzepliwości krwi

PRP Angel System – czy efekty widać od razu?

Długotrwałe efekty pojawiają się już po pierwszym zabiegu. Po wyjściu z kliniki zauważysz, że skóra napięła się, a poprawie uległ jej kolor i tekstura. Dostrzegalne jest znaczące wygładzenie i rozświetlenie. Z czasem efekt potęguje się – po około 2 tygodniach zwiększa się napięcie skóry oraz wygładzenie. Natomiast pełny rezultat jest możliwy do uzyskania po pełnym miesiącu. To czas kiedy w głębszych warstwach skóry powstaje nowy kolagen i następuje wzrost naczyń krwionośnych.

Zalecenia po zabiegu PRP Angel System

Z racji, że PRP Angel System nie jest zabiegiem inwazyjnym oraz nie wywołuje reakcji alergicznych, nie są wskazane konkretne zalecenia po zabiegu. Można bez obaw powrócić do swoich codziennych aktywności. Aby po czasie spotęgować efekt, osocze bogatopłytkowe PRP Angel System należy wstrzykiwać co 3 miesiące, a następnie raz w roku. Dzięki temu skóra pozostanie w doskonałej kondycji, a procesy starzenia opóźnią się.

Skorzystaj z profesjonalnego zabiegu PRP Angel System w klinice San Medical. Odwiedź nas w gabinetach zlokalizowanych w Bielsku-Białej lub Jaworznie.