Odmładzanie skóry

Tradycyjnie odmładzanie twarzy w celu skorygowania starzenia się skóry osiągano poprzez napinanie skóry za pomocą inwazyjnych zabiegów lub wstrzykiwanie wypełniaczy. Popularny i skuteczny wypełniacz czyli kwas l-polimlekowy, jest bardzo popularny wśród osób, które chcą szybko pozbyć się zmarszczek. Jest to jednak rozwiązanie nietrwałe, więc nie jest rozwiązaniem na stałe i staje się bardzo kosztowne w utrzymaniu.

Kwas l-polimlekowy wszedł na rynek w 2004 roku jako skuteczny sposób leczenia skrajnej utraty tkanki tłuszczowej twarzy spowodowanej zanikiem warg spowodowanym wirusem HIV. Obecnie wiele osób stara się wypełnić twarz z innych powodów, takich jak ekstremalna utrata wagi, utrata tkanki tłuszczowej z powodu choroby, zwiotczenie, które występuje przy utracie tkanki tłuszczowej oraz po menopauzie i starzeniu. Teraz, po wieloletnich badaniach, dostępne jest nowe rozwiązanie, którym jest miejscowy kwas l-polimlekowy.

Zalecenia dotyczące bezpieczeństwa stosowania

Proces nie jest szybkim rozwiązaniem, ale jest to rozwiązanie trwające dłużej. Ważne jest, aby kupować wysokiej jakości kwas i zobowiązać się do stosowania produktu w ramach codziennej pielęgnacji skóry. Wyniki w czasie są imponujące. Udowodniono, że kwas l-polimlekowy pozytywnie wpływa na poduszeczki tłuszczowe, więzadła twarzy, mięśnie i skórę w bardziej złożony sposób niż zwykłe wypełnianie zmarszczek i wypełnianie linii. Jest jednym z najskuteczniejszych składników stymulujących produkcję kolagenu, dodających objętości i zagęszczających skórę właściwą.

Kwas l-polimlekowy nie jest kremem do twarzy twojej cioci. To zaawansowany technologicznie i naukowy przełom w odmładzaniu twarzy. Kwas polecany jest osobom 50+, a nawet 60+, w tym wieku zanik kolagenu jest najwyższy a najlepszy efekt osiągniemy przy najbardziej pozbawionych kolagenu twarzach. W przypadku osób młodszych, które zauważyły na swej twarzy zmarszczki warto najpierw skonsultować się z lekarzem, aby ocenił co uważa za odpowiednie do zastosowania w danym przypadku. Co ważne, preparat musi podawać lekarz. Kwas ten nie jest tak łatwy w użyciu jak choćby kwas hialuronowy, stosując go bez opieki kosmetologa możemy wyrządzić sobie krzywdę. Lekarz podczas podania preparatu dobierze odpowiednią ilość dostosowaną do potrzeb danej osoby. Dlatego warto udać się do sprawdzonego gabinetu medycyny estetycznej, aby zapewnić sobie spektakularny efekt.