Laserowe zamykanie naczynek

Już teraz możecie Państwo zapisać się na zabieg laserowego zamykania naczyń.Dzięki laserowi VariLiteT™ można skutecznie zlikwidować widoczne naczynka na twarzy i na nogach tzw „pajączki” Ponadto laser VariLite™ znajduje zastosowanie w leczeniu łagodnych zmianach barwnikowych, nieostrych stanach zapalnych trądziku pospolitego oraz usuwaniu włosów z małych powierzchni ciała

W moich gabinetach używam najnowszego lasera diodowego VariLiteT™ o zwiększonej mocy

System VariLiteT™ to produkt amerykańskiej firmy Iridex , który kompleksowo leczy zmiany skórne szczególnie na podłożu naczyniowym. Wykorzystywana w tym laserze są dwie długości światła 532 nm i  940 nm.

  • Laser o długości fali  532 nm znajduje zastosowanie przy leczeniu zmian naczyniopochodnych szczególnie na twarzy,  zmian barwnikowych, zmian skórnych, trądziku
  • Wiązka  o długości fali 940 nm znajduje zastosowanie przy leczeniu głębiej położonych oraz większych naczyń krwionośnych (0,3-1,5 mm średnicy) szczególnie uciążliwe „pajączki” na nogach.

Uwolniona energia podczas wyzwalanych impulsów potrafi trwale zamknąć szczególnie poszerzone naczynia na twarzy i „pajączki” na nogach. Energia ta pochłaniana jest przez oksyhemoglobinę- zawartą w krwinkach czerwonych oraz melaninę- zawartą w zmianach skórnych.

Laserowe zamykanie naczynek, naczyń, „pajączków” dzięki laserowi VariLiteT™ to skuteczny i bezpieczny zabieg.

Laser VariLite™ został doceniony przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych zdobywając Perłę Dermatologii w 2012 roku w kategorii „Najlepsze urządzenie w dermatologii estetycznej”

Zabieg laserowego zamykania naczyń na twarzy i nogach można wykonywać o każdej porze roku, ale najlepiej zrobić to wiosną i zimą. Dlatego już teraz zapisz się na zabieg laserowego zamykania naczynek.

Zapytaj o wycenę

Cieszymy się, że chcesz się z nami skontaktować. Proszę wypełnij nasz krótki formularz - jeden z naszych członków zespołu skontaktuje się z Tobą wkrótce.

X