Powiększanie piersi implantami Motiva

Powiększanie piersi implantami Motiva to zabieg gwarantujący niezwykle naturalny efekt. Implanty są w pełni bezpieczne, a po ich zastosowaniu klientka może nadal prowadzić aktywny tryb życia. Wysokiej jakości implanty Motiva nie zmieniają swojego kształtu z biegiem lat, dzięki czemu klientki mogą cieszyć się efektami zabiegu do końca swojego życia. Doskonałe rozwiązanie dla wszystkich Pań chcących poprawić swój wygląd, co jednocześnie wpłynie na ich lepsze samopoczucie i pewność siebie.

Przed zabiegiem warto dowiedzieć się, na czym dokładnie polega powiększenie piersi tą nowoczesną metodą, jakich efektów można się spodziewać oraz do jakich zaleceń lekarza koniecznie należy się stosować.

Powiększanie piersi implantami Motiva – na czym polega zabieg?

Struktura implantu Motiva pozwala na jego szybką i bezpieczną aplikację. Czas trwania całej operacji wynosi maksymalnie 2 godziny. Pacjentka otrzymuje znieczulenie ogólne, po czym wykonywane jest nacięcie w fałdzie podpiersiowym bądź wokół otoczki. W ten sposób lekarz dociera do mięśnia piersiowego większego, który unosi się. Kolejnym krokiem jest skontrolowanie krwawienia, założenie drenu i wprowadzenie implantu Motiva.

W wyniku operacji powstaje rana, która zostaje zszyta warstwowo. W końcowej części zabiegu zakładany jest opatrunek.

Czym różnią się implanty Motiva od innych implantów?

Motiva to nowoczesne implanty stworzone z nowoczesnych materiałów, dopasowujących się do ułożenia ciała pacjentki. Są w pełni ergonomiczne, a ewentualne obrócenie implantu nie wpłynie na kształt piersi – to zaleta szczególnie dla kobiet, dla których po zabiegu szczególnie liczy się zachowanie dotychczasowej aktywności fizycznej.

Implanty Motiva są wyjątkowo elastyczne, co przekłada się na przeprowadzenie zabiegu bez potrzeby wykonania głębokich nacięć. Co więcej, to jedyne na rynku implanty pozwalające na zachowanie w pełni naturalnego wyglądu i dotyku.

Na wysoką jakość implantu ma wpływ innowacyjna powłoka. Nie zawiera ona szczelin i śladowych kryształów soli oraz cukru. Jest jednolita, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej jest umieścić ją w odpowiednim miejscu, bez ryzyka obrócenia podczas aktywności fizycznej. Brak „cieńszych miejsc” czyni ją bardziej wytrzymałą na uszkodzenia, a zewnętrzna powłoka zmniejsza ryzyko powstawania wycieku.

Powiększanie piersi implantami Motiva – przygotowania do zabiegu

Chcesz zdecydować się na implanty piersi Motiva? Przygotowania do zabiegu mogą potrwać dłuższy czas, jednak ma to związek z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa pacjentki i uzyskaniem jak najlepszych rezultatów. Pierwszym krokiem jest konsultacja ze specjalistą, podczas której wybierana jest wielkość i typ implantów. Podczas wyboru brane są pod uwagę czynniki takie jak fizyczne uwarunkowania pacjentki oraz jej osobiste preferencje, co do prezencji biustu w przyszłości.

Lekarz omawia wszystkie powikłania i ryzyka związane z operacją – decydując się jednak na zabieg przeprowadzony przez profesjonalistę, znacznie zwiększa się bezpieczeństwo zabiegu. Konsultacja to także doskonały moment na zadanie lekarzowi nurtujących pytań. Warto podejść do zabiegu bez jakichkolwiek wątpliwości i z pełną świadomością o przyszłych efektach.

Lekarz zaleca także wykonanie kilku niezbędnych badań – pamiętaj, że nie ma potrzeby wykonywać ich wcześniej, ponieważ pełną listę otrzymasz właśnie od specjalisty. Badania przed powiększeniem piersi implantami Motiva to:

  • morfologia
  • grupa krwi
  • układ krzepnięcia
  •  HBS
  • HCV
  • elektrolity (sód i potas)
  • mocz — badanie ogólne
  • kreatynina
  • USG piersi
  • EKG 

Jeśli decydujesz się na powiększenie piersi Motiva, przed zabiegiem przejdź na dietę bogatą w białko. To właśnie ten składnik pomoże w przyszłości ranom szybciej zagoić się. Organizm potrzebuje go w dużych ilościach! Zrezygnuj z alkoholu i papierosów oraz substancji zawierających witaminę E, która zwiększa poziom krwawienia.

Powiększanie piersi implantami Motiva

Powiększanie piersi implantami Motiva – jakich efektów się spodziewać?

Decydujesz się na implanty piersi Motiva? Efekty z pewnością Cię zaskoczą! Biust po operacji prezentuje się wyjątkowo naturalnie zarówno w wyglądzie, jak i dotyku.

Implanty Motiva dostosowują się do pozycji ciała – to pierwsze ergonomiczne implanty dostępne na rynku. Gdy kobieta znajduje się w pozycji leżącej, przybierają ułożenie anatomiczne, natomiast w pozycji stojącej są okrągłe. Uzyskany rezultat można porównać z efektem po założeniu biustonosza typu push-up.

Powiększanie piersi implantami Motiva – zalecenia po zabiegu

Po zabiegu pacjentka pozostaje pod opieką specjalistów, którzy dokonują wyjęcia drenów oraz zdjęcia opatrunków. Obserwowane jest także zdrowie pacjentki i wystąpienie ewentualnych działań niepożądanych. Pacjentka powinna nosić biustonosz elastyczny, podtrzymujący świeżo wykonane implanty. Warto zaopatrzyć się w kremy z wysoką zawartością kolagenu, które przyśpieszą gojenie się blizn pooperacyjnych oraz silikonowe plastry na blizny. Dodatkowo rekomendowane jest ograniczenie aktywności fizycznej do czasu pełnego zagojenia się ran.