Broda została zapomniana na długą ilość czasu, jednak dzisiaj przeżywa swoją drugą młodość. Na nowo stała się synonimem męskości i elementem eleganckiego looku. Drwalski zarost cieszy oko gdy jest schludny i zadbany. Wymaga to stałych zabiegów pielęgnacyjnych. Niestety, nie każdy mężczyzna został równomiernie obdarzony przez naturę. W dobie stale rosnącej mody na brodę może to prowadzić do wielu kompleksów. Na szczęście idzie temu zaradzić.

Co zrobić, gdy Twój zarost nie jest zadowalający?

Lwia część mężczyzn zmaga się z nierównomiernym lub zbyt słabym zarostem. Większość z nich otwarcie przyznaje, że odczuwa z tego powodu dyskomfort. Na szczęście można sobie z tym poradzić. Najlepszym sposobem jest przeszczep brody. Zabieg jest w pełni bezpieczny i bezbolesny. To rozwiązanie pomoże w uzyskaniu gęstej, męskiej brody. Poza osobami, zmagającymi się z dolegliwościami wymienionymi wyżej, zabieg ten można polecić również osobom po radioterapii. Obecnie, z racji panującej mody, wykonuje się 2 razy więcej przeszczepów niż kiedyś.

Przebieg zabiegu

Zabieg przeprowadza się pod miejscowym znieczuleniem. Pomaga to podnieść komfort pacjenta. Włosy do przeszczepu pobiera się najczęściej z tyłu głowy. W okolicach potylicy włosy są najsilniejsze i strukturą nie odbiegają od zarostu. Za sprawą wykorzystania metody FUE przeszczep brody zajmuje tylko kilka godzin. Nie pozostawia on blizna, ani żadnych innych śladów. Przynosi długotrwałe efekty i pozwala cieszyć się zarostem wymarzonej długości. Dzięki zastosowaniu technologii w medycynie estetycznej możesz cieszyć się męskością i zapomnieć o frustracji z tym związanej.

Czy przeszczepy metodą FUE są tylko dla mężczyzn?

Nie, z powodzeniem mogą korzystać z nich także kobiety. Metodą FUE można przeszczepić brwi. Moda na gęste brwi skłania wiele kobiet do korzystania z makijażu permanentnego, który polega na wstrzyknięciu barwnika pod skórę. Proces jest zbliżony do wykonywania tatuażu. Jednak decydując się na przeszczep, można uzyskać korzystniejszy efekt. Brwi uzyskane w trakcie zabiegu wyglądają bardziej naturalnie i charakteryzują się wysoką trwałością.

Więcej informacji znajdziesz tutaj

Jeżeli poszukujesz informacji na temat przeszczepów brody lub brwi, to zachęca my odwiedzenia strony internetowej https://www.san-medical.pl/przeszczep-wlosow-w-rekonstrukcji-brwi-i-brody/. Uzyskasz tam wszystkie odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. W Centrum Medycznym San-Medical znajdziesz lekarzy specjalizujących się w przeszczepach wszelkiego rodzaju włosów.