przeszczep włosów bielsko, FUE SYSTEM

Wypadanie włosów to problem, który pojawia się zarówno u mężczyzn jak i kobiet. Stres, zła dieta, hormony – to tylko kilka czynników wpływających na łysienie. Kiedy żaden preparat na łysienie nie pomaga, dobrym rozwiązaniem jest przeszczep włosów. Z tego artykułu dowiesz się m.in. jakie są przeciwwskazania, skuteczność i cena przeszczepu włosów w San Medical.

Przeszczep włosów – wskazania i przeciwwskazania

Przeszczep włosów jest popularną metodą leczenia, która polega na przeniesieniu prawidłowych zespołów mieszków do miejsc na skórze głowy, które zostały pozbawione włosów. Takie rozwiązanie sprawdza się nie tylko w przypadku ubytku włosów na głowie, lecz również w obrębie rzęs lub brwi.

Z utratą włosów spotyka się o wiele mniej kobiet niż mężczyzn. Jednak to kobieca samoocena cierpi bardziej w zetknięciu z tym problemem. Przeszczep włosów to najlepsza opcja leczenia dla osób dotkniętych łysieniem androgenowym, które pragną zagęścić swoje włosy w bezpieczny sposób.   Należy jednak pamiętać, że przeszczep to nie zawsze odpowiednie rozwiązanie.

Przeciwwskazania

Zabieg można przeprowadzać na osobach w każdym wieku. Istnieją jednak przeciwwskazania takie jak m.in:

 • Choroby skóry głowy
 • Choroby ogólnoustrojowe
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi
 • Stan pozawałowy
 • Uczulenie na środki znieczulające
 • Brak miejsc ze zdrowymi włosami

Przeszczep włosów poprzedzany jest leczeniem łysienia, ponieważ nie zwalcza on jego przyczyny. Dzięki ciągle doskonalonym metodom zabiegu, nie musimy obawiać się poważniejszych skutków ubocznych niż ból miejsc, w których został wykonany. Podczas rozważania zabiegu warto zapoznać się z nowoczesną metodą przeszczepu- FUE. Z pewnością pomocny będzie w tym nasz artykuł Na czym polega przeszczep włosów metodą FUE? .

Czy przeszczep włosów jest skuteczny?

Przeszczep włosów jest cenioną metodą walki z łysieniem, ponieważ odznacza się trwałym efektem. Zabieg transplantacji włosów pozwala nam na stałe zagęszczenie fryzury i cieszyć się lepszym wyglądem. Dodatkowo przeszczep włosów jest skuteczny i nie pozostawia blizn. Im mniejsza powierzchnia skóry do transplantacji tym lepiej, dlatego często, aby uzyskać zadowalający efekt, należy powtórzyć zabieg kilkukrotnie.

Cena przeszczepu włosów w San Medical

Przed zabiegiem transplantacji włosów przeprowadzana jest konsultacja, która pomaga indywidualnie dobrać najlepszą metodę przeszczepu włosów. Cena takiej konsultacji to 150 zł. Zabieg jest wyceniany zależnie od liczby przeszczepionych graftów. Cena przeszczepu włosów wynosi od 8 do 22 tysięcy złotych.

Gdzie wykonać przeszczep włosów?

W Małopolsce Dr Artur Sandelewski przeprowadza konsultacje na temat przeszczepu włosów w Krakowie. Na wizycie pomaga wybrać odpowiednią metodę i udziela niezbędnych informacji.  Przeszczep włosów na Śląsku w San Medical również cieszy się popularnością. Na konsultacje odnośnie zabiegu można umówić się w Katowicach i Bielsku Białej.

Zapisz się przez formularz na konsultację na zabieg przeszczepu włosów:

  1. Administratorem danych osobowych jest: San-Medical Sp. z o.o. S.K. z siedzibą w Bielsku Białej przy ul. Międzyrzeckiej 26
  2. Dane osobowe (imię i adres e-mail) zbierane są wyłącznie w celu realizacji usługi „Napisz do nas”.
  3. Dane o których mowa powyżej nie będą udostępniane w rozumieniu art. 7 pkt. 6 ustawy o ochronie danych osobowych.
  4. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwości ich poprawiania.
  5. Dane są podawane dobrowolnie, nie mniej jest to konieczne do realizacji usługi „Napisz do nas”.