Trichoskopia jest nieinwazyjnym badaniem skóry głowy oraz włosów, które stosuje się w przypadku problemu z wypadaniem włosów. Podczas badania lekarz przykłada specjalną kamerę do skóry głowy, dzięki czemu na monitorze komputera może obserwować pięćdziesięciokrotnie powiększony obraz. Przy pomocy specjalnego oprogramowania jest w stanie ocenić stan skóry głowy, zmierzyć grubość włosa, wyszukać włosy w fazie anagenu, jak również obliczyć zdolność wzrostu włosów. Jak widać, badanie jest niezwykle kompleksowe. Na jego podstawie lekarz może określić rodzaj, a także przyczynę wypadania włosów. Trichoskopia to badanie o charakterze specjalistycznym, które powinna przeprowadzić odpowiednio wykwalifikowana oraz doświadczona osoba.

Kompleksowe oraz profesjonalne badanie

Nowatorskie badanie, dzięki któremu można postawić trafną diagnozę, adresowane jest zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn w każdym wieku. Warto przeprowadzić takie badanie, jeśli pacjent skarży się na problem ze skórą głowy lub wypadaniem włosów. Wywiad medyczny oraz badanie fizykalne w połączeniu z analizą badań laboratoryjnych nie zawsze wystarcza. Wtedy dobrze jest wykonać specjalistyczną trichoskopię, która pozwoli na uzyskanie pełnego obrazu i postawienie diagnozy. Świadczone przez nas usługi odbywają się na najwyższym poziomie, przy pomocy nowoczesnego sprzętu oraz udziale doświadczonych, odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów. Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę oraz praktykę w celu nieustannego wzrostu poziomu naszych działań.

Doświadczeni specjaliści znani na całym świecie

Na rynku działamy już od ponad dziesięciu lat, ciesząc się zaufaniem pacjentów, którym do tej pory udało nam się pomóc. Działamy w trosce o zdrowie osób, które nam ufają, dbając o ich zdrowie, lepsze samopoczucie oraz wygląd. Specjalizujemy się w przeszczepianiu włosów, a także chirurgii estetycznej, wykonując w profesjonalny i nieinwazyjny sposób potrzebne badania. Wśród naszych specjalistów należy wyróżnić dr Sandlewskiego – członka prestiżowej organizacji ISHRS, która skupia ekspertów w dziedzinie chirurgii odtwórczej włosów z całego świata. Higiena pracy oraz sterylność jest dla nas absolutnym priorytetem. Nieustannie poddajemy się wszelkim kursom oraz szkoleniom, aby móc coraz lepiej odpowiadać na rosnące potrzeby naszych pacjentów. Zachęcamy do bliższego poznania oferty wszystkie osoby, które borykają się z problemami dotyczącymi skóry głowy oraz wypadaniem włosów. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się znaleźć przyczynę problemu oraz w pełni satysfakcjonujące rozwiązanie.